Napsali o nás

Nový web: Léčení na dálku

Jsem naprosto spokojen s vytvořením nové webové prezentace „Léčení na dálku“. Taky bych chtěl poděkovat za dokonalou optimalizaci, která mě dostala v seznamu na neuvěřitelné první místo, během 14dnů, od spuštění webu, jsem ohromen.

Ing. Vladimír Cvrk

Weby

U Moderních stránek jsem si nechával dělat několik menších webů a dva e-shopy, s prací jsem naprosto spokojen. Grafické zpracování, rychlost, pečlivost, okamžitý návrh řešení problémů, okamžité aktualizace, bez čekání, rady, optimalizace a já nevím co ještě, jsem nadšen a moc děkuji.

Ing. Vladimír Cvrk

Jsou spolehliví, pečliví, atd.

S prací webového studia Moderní stránky jsme velmi spokojena, nechávám si u nich dělat grafiku a aktualizace několika webů. Jsou spolehliví, pečliví, pracují velmi rychle a vždy nám vyhoví a poradí tak, aby naše spolupráce byla co nejefektivnější.

Olga Š.

Absolutní spokojenost

Spolupracuji s Moderními stránkami již delší dobu a mohu povědět: absolutní spokojenost s grafickými ztvárněními a rychlostí zhotovení webových prezentací. Perfektní komunikace a ochota, vše proběhlo (probíhá) dle mých přání, očekávání a představ.

Jaroslav K.