Ceník

Vytvořit ceník www stránek není jednoduché. Každý klient má jiné požadavky a proto je cena webových stránek pokaždé jiná. Vždy záleží na rozsahu a složitosti prací, které budeme provádět. Pokud chcete být „jenom vidět“ a mít na „internetu vizitku“, můžete ji pořídit již od 2.500,-Kč. Cena za rozsáhlejší web bude vyšší. Jsme připraveni cenu www stránek přizpůsobit vašim možnostem. Kromě ceny www stránek, v ceníku najdete také ceny grafických prací.

Přibližný aktuální ceník:

Web designCena
Web vizitka2.500,-Kč
Jednoduchý web3.900,-Kč
Web PROFI s redakčním systémem (CMS)
sami si jej aktualizujete, jako ve Wordu
od 9.500,-Kč
E-shopod 12.500,-Kč
Naplnění stránek datyod 300,-Kč / 1 stránka
Aktualizace webuod 300,-Kč
Doménaod 150,-Kč rok (dle aktuálních cen)
Web hostingod 600,-Kč rok
Registrace do vyhledávačůzdarma
Registrace do vyhledávačů EXTRA
zahrnuje registraci do cca 200! katalogů/vyhledávačů
1.900,-Kč
Scann podkladových materiálůod 300,-Kč (dle rozsahu)
Retuše, fotomontáže atd.od 300,-Kč (dle složitosti)
Výroba bannerůod 300,-Kč (dle složitosti)
Logo, vizitky, letáček, obal na CD/DVD atd.od 900,-Kč (dle složitosti)
Návrh reklamních sloganůod 800,-Kč

Balíček web vizitka:

Je vhodná pro jednotlivce (malé živnostníky), kteří chtějí být pouze na internetu. Web obsahuje pouze jednu stránku, která slouží jako webová vizitka, doménu ve tvaru vašefirma.cz a hosting, předplacený na rok.

Jednoduchý web:

Je vhodný pro drobnější živnostníky, podnikatele, nebo jednotlivce. Obsahuje www prezentaci o pěti stránkách. Základní SEO optimalizaci. Dále pak volitelně kontaktní formulář, knihu návštěv, fotogalerii, atd., doménu ve tvaru vašefirma.cz a hosting, předplacený na rok.

Web PROFI

obsahuje redakčním systémem (CMS), který umožňuje snadnou úpravu a aktualizaci webových stránek, bez znalosti kódování, či programování www stránek. Vše v příjemném, intuitivním a pohodlném grafickém rozhraní, které zvládne i naprostý začátečník (jednoduchost Wordu). Web obsahuje i doménu ve tvaru vašefirma.cz a hosting, předplacený na rok.

E-shop

Nabízíme e-shop, komplexní řešení pro jakýkoliv internetový obchod, menší a střední velikosti. Intuitivní a pohodlné rozhraní, které zvládne i naprostý začátečník (jednoduchost Wordu). Eshop obsahuje i doménu ve tvaru vašefirma.cz a hosting, předplacený na rok.

WordPress:

kódování šablon, instalace, zprovoznění Vámi zakoupené šablony, úpravy, konfigurace, atd.

Kódování:

potřebujete něco nakódovat, kontaktujte nás.

Máte zájem o vytvoření webových stránek, nebo e-shopu?

Zaujala Vás naše nabídka na vytvoření www stránek nebo e-shopu, tak využijte nazávaznou cenovou kalkulaci a napište nám své požadavky na váš web, e-shop, nebo některou jinou, námi nabízenou službu. Jednotlivé služby, zde uvedené, si můžete objednat také samostatně. Pokud například potřebujete jen vytvořit grafický návrh www stránek, nebo nakódovat Váš návrh, vyhotovit letáček, vizitky atd., tak nás neváhejte kontaktovat.